سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار

محصولات

سامانه یکپارچه کسب و کار؛ سیکا، به منظور همیاری و کمک به کسب و کارها توسعه داده شده است. در این سامانه، 10 سامانه اصلی و 40 ماژول نرم‌افزاری ذیل آن وجود دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه محصولات در سایت ، دسته سامانه یکپارچه کسب و کار مراجعه نمایید.
در صورتیکه، این قابلیت را خریداری کرده باشید، دسترسی دانلود نسخه PWA برای شما فراهم خواهد شد. همچنین با کلیک بر آیکن مربوط به این قابلیت در دامنه خود، به کلیه آموزش‌های لازم جهت استفاده از این قابلیت، دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی سامانه

ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که در تمام مراحل بهره‌برداری از سامانه، در کنار شما خواهیم بود. لازم به ذکر است، متناسب با قراردادی که با شما خواهیم داشت و ماژول‌های انتخابی شما، برنامه‌ی پشتیبانی از محصول خریداری شما متفاوت خواهد بود.

خرید سامانه

امکان ثبت نام به صورت رایگان در سامانه، به منظور بهره‌مندی از نمونه‌ای از قابلیت‌های سامانه جامع مدیریت کسب و کار، به صورت محدود و جهت شناخت بهتر سامانه، با استفاده از دکمه ثبت‌نام نسخه رایگان وجود دارد.
ابتدا در صفحه ثبت نام سامانه وارد شوید. بر روی ثبت‌نام نسخه 2FV کلیک کنید و پس از انتخاب نوع کاربری، اقدام به تکمیل فرم ثبت‌نام نمایید. در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان فنی ما در تماس باشید.
بله، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با کارشناسان فنی ما در تماس باشید و جلسه‌ای اختصاصی برای شما تنظیم می‌شود.
حساب کاربری رایگان به منظور تست قابلیت‌ها (کمی محدودتر از قابلیت‌های موجود) قرار داده شده است و امکان انتقال اطلاعات تست به نسخه اصلی فراهم نیست. شما می‌توانید پس از اتمام دوره کاربری رایگان، مجدد برای خرید و ثبت‌نام در نسخه 2FV اقدام نمایید.

توسعه سامانه

بله. تیم‌های تحلیل، طراحی و توسعه ما، همواره آماده هستند تا درخواست‌های توسعه یا سفارشی‌سازی قابلیت‌های موردنظر شما را، در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت، انجام دهند.
از طریق فرم تماس با ما سامانه، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. درخواست شما توسط کارشناسان فنی ما بررسی می‌شود و با شما تماس می‌گیریم.

فرم تماس با ما

سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار

سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار سیکا؛ سایه‌سار کسب و کار شما

با تایید این پیام، با سیاست حفظ حریم خصوصی و استفاده از کوکی های ما موافقت می کنید.