سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار
درباره ما

گروه مدیران، مشاوران و کارکنان سیــکا، با هدف بهبود عملکرد صنایع و سازمان­‌ها در راستای کاهش هزینه­‌ها و مدیریت منابع، توسط روش­‌های به­‌روز علمی و اقتصادی حاکم در جهان، فعالیت خود را آغاز نموده است و با در اختیار داشتن جمعی از سرمایه‌های انسانی متخصص در زمینه­‌های طراحی، پیاده­‌سازی و نگهداری انواع سیستم­‌های نوین مدیریتی و مهندسی و همکاری با خبرگان دانشگاهی بر آن است تا با مطالعه­، برنامه­‌ریزی، سازماندهی و کنترل در جهت حرکت به سمت مدیریت و بهبود بهره­‌وری صنایع و سازمان­‌ها، گام بردارد.

از آن جا که همکاری با گروه­‌های متخصص لازمه مدیریت نوین است، این مجموعه پس از کسب تجارب ارزشمند در پروژه­‌های متعدد و تکمیل گروه مشاورین و کارشناسان خود، اقدام به گسترش خدمات مدیریتی و مهندسی در زمینه­‌های تخصصی زیر نموده است:

- مدیریت پروژه،

- مدیریت کیفیـت،

- مدیریت عمـلـکـرد،

- مدیریت منابـع انسانی،

- مدیریت تولید و عملیات،

- مدیریت مالی و بازرگانی،

- مدیریت و بهبـود فـرایندها،

- طراحی و توسعه سیستم­‌های اطلاعاتی.

سیــکا؛ سایه‌سار کسب و کارهاست که براساس لزوم و اهمیت بهره‌گیری پویا و مستمر از نظام‌های مدیریتی به عنوان یکی از اصلی‌ترین نیازمندی‌های مدیران کسب و کار، طراحی و توسعه یافته است و مجموعه‌ای یکپارچه از 40 ماژول نرم‌افزاری تخصصی و تارنمای جامع دانش مدیریت کسب و کار و خدمات مترتب بر آن با رویکرد تحقق نگرش فرایندی و ارائه ابزارهای کنترلی به مدیران، است.

لازم به ذکر است که محصولات نرم‌افزاری سیــکا، با رویکرد دانش‌بنیان توسعه داده شده و حائز تاییدیه دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز شده است. ما در سیکا بر آن شدیم تا سایه‌ساری مقاوم و همیشگی برای کسب و کارها فراهم آوریم...

اعضای کلیدی

ادریس مظلوم زاده

ادریس مظلوم زاده

بنیان‌گذار

فاطمه فرخی
فاطمه فرخی

مدیر نوآوری و توسعه فناوری

سعید اسلامی
سعید اسلامی

پشتیبان فنی

سعید رحمتی
سعید رحمتی

تحلیل‌گر سیستم

پردیس مظلوم‌زاده
پردیس مظلوم‌زاده

مدیر مالی و اداری

ایمان باباخانی
ایمان باباخانی

مدیر مهندسی سیستم

فاطمه حیدری
فاطمه حیدری

مدیر منابع انسانی

مهناز حسن‌پور
مهناز حسن‌پور

مشاور کنترل پروژه

ویژگی های رقابتی

تضمین کیفیت و رضایت مشتریان

تمامی خدمات و محصولات ما پیش از ارائه به مشتری؛ طی پروتکل‌های پیچیده شبیه‌سازی شده مورد بررسی و آزمون قرار گرفته و همواره در مسیر تحقق استراتژی نقص صفر حرکت می‌کنیم. ما در ره‌آورد؛ رضایت مشتری را بالاترین دارایی و پاداش خود می‌دانیم.

خدمات مبتنی بر ارزش افزوده

تمامی خدمات ما در ره‌آورد در راستای تحقق شعار سازمانی شرکت؛ «بهبود را پایانی نیست...» و با رویکرد ارائه خدمات مبتنی بر ارزش افزوده و بهبود بهره‌وری کسب و کار بوده و تا زمان تحقق آن و حتی پس از آن ادامه دارد.

سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار
تضمین کیفیت و رضایت مشتریان سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار
خدمات مبتنی بر ارزش افزوده سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار
نوآوری و استفاده از دانش روز سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار
تعهد کاری و وفاداری سازمانی سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار

نوآوری و استفاده از دانش روز

در ره‌آورد؛ هیچ انتهایی برای بهبود و بهره‌وری وجود نداشته و نخواهد داشت... ما هم قسم شده‌ایم تا با بهره‌گیری از دانش روز و سرلوحه قراردادن خلاقیت، در مسیر ارائه خدمات فناورانه؛ مبتنی بر نوآوری گام برداریم.

تعهد کاری و وفاداری سازمانی

در ره‌آورد؛ از بدو عقد قرارداد و در فاز آغاز پروژه‌، خود را چون سربازی ثابت قدم در تحقق تعالی سازمانی کسب و کار مشتری می‌دانیم و تا تحقق تعالی و بهبود، بر عهد خود پایبند و وفاداریم.

خدمات ما

مجری و مشاور سیستم های هوش تجاری (BI)

11 خرداد 1402

مجری و مشاور سیستم های هوش تجاری (BI)

تحلیل داده و طراحی داشبورد مدیریتی با استفاده از نرم‌افزار PowerBI و راه‌اندازی در شبکه

24 خرداد 1401

راهکارهای یکپارچه نرم‌افزاری کسب و کار

راهکار یکپارچه نرم‌افزاری ره‌آورد، سامانه جامعی متشکل از سیستم‌های اطلاعات مدیریت و پشتیبان تصمیم است و مدیران را جهت تحقق نگرش فرایندی و تکمیل ابزارهای کنترلی یاری می‌رساند.

راهکارهای یکپارچه نرم‌افزاری کسب و کار
پژوهش‌های تخصصی مدیریت کسب و کار

24 خرداد 1401

پژوهش‌های تخصصی مدیریت کسب و کار

توسعه و تکوین مستمر دانش مدیریت، راهکارهای نوینی را جهت رفع عارضه‌ها و چالش‌های مدیریتی ایجاد نموده است و اجرای پژوهش‌های تخصصی توسط ما، مبتنی بر این راهکارهای به‌روز است.

24 خرداد 1401

آموزش‌های کاربردی مدیریت کسب و کار

آموزش‌های کاربردی مدیریت کسب و کار آکادمی آموزش سیکا، با هدف ارائه محتوای غنی تخصصی (با رویکرد اجرایی) و در جهت افزایش سطح دانش مدیریتی ارائه گردیده و بلوغ سازمانی فراگیر را تضمین می‌نماید.

آموزش‌های کاربردی مدیریت کسب و کار

آنچه مدیران درباره ما می گویند

مشتریان پشتیبانی سامانه
سیکا؛ سامانه یکپارچه کسب و کار سیکا؛ سایه‌سار کسب و کار شما

با تایید این پیام، با سیاست حفظ حریم خصوصی و استفاده از کوکی های ما موافقت می کنید.